Zakładanie trawników

Trawniki spełniają wielorakie funkcje w życiu człowieka. Poprzez oczyszczanie powietrza ze szkodliwych dla człowieka gazów, metali ciężkich i tłumienie hałasu. Korzystnie działają na system nerwowy i samopoczucie, rozwijają poczucie piękna i estetyki. Nowoczesna willa bez trawnika nie ma żadnego uroku. I na odwrót, stary, ale zadbany domek z otaczającym trawnikiem daje efekt estetyki. Dają one nie tylko wizualny efekt, ale najczęściej jest symbolem ładu i czystości w tym obiekcie.

Mało kto myśli, że projektowanie trawnika to ważna czynność. Po co to w ogóle robić? Nie lepiej iść do sklepu, kupić trawę rzucić na przekopaną ziemię i po sprawie?

Otóż okazuje się, że nie. Warto przed rozpoczęciem prac zastanowić się czy miejsce, w którym chcemy mieć piękny zielony dywan się do tego nadaje. Warto poświęcić na to trochę czasu, chociażby po to, by w przyszłości nie tracić czasu na poprawianie błędów. Dlatego zastanów się, w którym miejcu najczęściej przebiega pies, gdzie będziecie robić grilla dla znajomych, a gdzie będziecie grać ze swoim pociechami w piłkę.

Madera projektuje i zakłada trawniki od wielu lat. Z pasją i zaangażowaniem pomożemy Państwu zaprojektować i wykonać piękny zielony dywan, który spełni wszelkie Państwa oczekiwania. 

Dla niecierpliwych, którzy efekty naszej pracy chcą widzieć od razu proponujemy trawnik zakładany z rolki. W jeden dzień bedziesz miał w swoim ogrodzie zieloną trawę!

Partnerzy

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.