Systemy nawadniające

Jeśli marzysz o pięknym, zadbanym ogrodzie, ale nie masz czasu na to, by samodzielnie się tym zająć, firma Madera powstała z myślą właśnie o Tobie.

Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej uciążliwych elementów opieki nad roślinami jest ich odpowiednie nawadnianie. Poszczególne rośliny mają pod tym względem bardzo zróżnicowane wymagania i zwykle trudno jest je wszystkie zapamiętać, nie mówiąc o przestrzeganiu związanych z nimi zasad podlewania. Na rynku ogrodniczym dostępne są systemy nawadniania, które zadbają o to za Was. Wystarczy je zainstalować i zaprogramować, aby każda roślina otrzymywała odpowiednią ilość wody z ustaloną częstotliwością. Warto pamiętać o tym już na etapie projektowania ogrodu, gdyż systemy nawadniające zwykle umieszcza się pod ziemią tak, aby nie zakłócały harmonii i estetycznego wyglądu całego ogrodu.

Nasza firma wykonuje systemy nawadniające w trakcie budowy ogrodu oraz w istniejących już ogrodach, nie niszcząc ich. Zakładamy systemy na małych jak i dużych powierzchcniach: parki, boiska. Stosujemy materiały wiodących producentów, zawsze w atrakcyjnej cenie. W przypadku realizacji: projekt i wycena GRATIS.

Naszym głównym partnerem w tej dziedzinie jest GARDENA, ale pracujemy także z firamami Hunter, czy K-Rain.

Partnerzy

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.