Ogrody zimowe

Ogrody zimowe, nazywane również oranżeriami, to niewątpliwie najurokliwsze miejsca w każdym domu. Dzięki nim nawet podczas zimy możemy zachować przy sobie namiastkę lata, tworząc atmosferę przywołującą na myśl słoneczne, ciepłe dni. Ogrody zimowe są idealną propozycją zarówno dla pasjonatów różnorodnej flory, jak również osób, które szukają ciekawego sposobu na zagospodarowanie przestrzeni.

Mogą być przeszklonym salonem, domowym ogrodem lub słoneczną jadalnią „pod niebem”. Prawidłowo zaplanowany i wybudowany, pełni rolę pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu i może przyczynić się do obniżenia zużycia energii.

Jeżeli już zapragniecie Państwo zbudować ogród zimowy, należy pamiętać, iż nie jest to takie proste. Dlatego dobrze jest zlecić taką usługę fachowcom.

Firma MADERA wychodząc naprzeciw swoim klientom, przygotowała bogatą ofertę projektową tego rodzaju zabudowań. Obejmującą zarówno dekoracyjne fasady aluminiowe, okna i drzwi, jak również systemy wodo-kanalizacyjne, oświeteniowe i cieplnicze. Oferyjemy także dobór szaty roślinej, która stworzy w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, jak i elementów dekoracyjnych.
 Współpracujemy z wieloma firami, co zapewni Państwu stu procentową satysfakcje z zamówionej w naszej firmie usługi.

Partnerzy

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.